O mnie

Mimo, iż wychowałam się w blokowisku z lat 80-tych to zioła i naturalne metody wzmacniania organizmu były obecne w naszym domu odkąd pamiętam. Napary ziołowe na przeziębienie, stawianie baniek, mikstury czosnkowe – to część mojego dzieciństwa. Do teraz pamiętam jak nakładałam koleżankom „plastry” z babki na stłuczone kolana i zajadałam się szczawiem. No ale ja jestem z pokolenia gdy rarytasem był chleb z masłem i cukrem, co się dziwić, że jadłam dzikie zielsko 😉

Moja miłość do natury rozkwitła gdy zamieszkałam na wsi. Wtedy moje zamiłowanie do mikstur, zdrowego odżywiania, łagodnego dbania o ciało, umysł i ducha zaowocowało chęcią poszerzania wiedzy na kursach czy studiach podyplomowych. Pojawiły się joga, medytacje, mądrzy ludzie, głębokie rozmowy. Kształciłam się w różnych, odległych od siebie obszarach ale wiedza ta nadawała mi jeden kierunek – dobrego, harmonijnego życia. I chociaż życie nieraz upomina się o pośpiech to wiem jak wrócić do tego co dla mnie ważne.

I z tymi tematami pracuję podczas indywidualnych spotkań, wplatam w prowadzone przeze mnie warsztaty i o tym poczytacie na moim blogu. Mam nadzieję, że znajdziecie tu coś dla siebie.

Zaparzcie sobie dobrą herbatkę, usiądźcie w wygodnym fotelu i zapraszam do lektury